عضویت در سایت
نام محصولقیمت محصولتنظیمات
رایگان
0 دانلود
light box
امتیاز 4.33مقاله CloRExPa: انعطاف پذیری ابر از طریق تجزیه و تحلیل مسیر اجرا">

مقاله CloRExPa: انعطاف پذیری ابر از طریق تجزیه و تحلیل مسیر اجرا

محاسبات ابری اجازه می دهد که شرکت ها با برون سپاری محاسبات و داده ها  تا حد زیادی از هزینه های خود بکاهند . اما ، بسیاری از شرکت ها  به دلیل نگرانی های مرتبط با تکنولوژی ابر هنگام تجزیه و تحلیل مسائل امنیتی مربوطه هنوز فرصت هاي ابری را نيرومند سازي نكرده اند  [۱]  . در نتیجه، بسیاری از ارائه دهندگان بالقوه ابر ، مشتریان و کاربران   هنوز هم به مدل امنیتی و خدمات واقعی انعطاف پذیری ابر اعتماد ندارند.

جنبه های مدیریتی ابر مانند قابلیت اطمینان و امنیت در حالی که سطح گسترده ای از عملکرد را تضمین میکند باید مورد رسیدگی واقع گردند . معاوضه مطلوبي یافت می شود  که می تواند تدارک نیرومندی براي  خدمات در ماشین های مجازی ابري میزبان را مجاز سازد . بهبود انعطاف پذیری سیستم های پیچیده مانند ابرها با توجه به تعدد و پیچیدگی حوادث و تغییراتی که در زمان اجرا صورت می گیرد کار سختی است  [۲]. خدمات ابري ،   حتی اگر در سطح IaaS ارائه نشده  باشد ، از طریق تعامل تعداد زیادی از منابع واقعی و مجازی ارائه ميشود .

بخش بزرگی از میزبانی منابع ابري و فن آوری های مدیریت كنوني  مبتنی بر لینوکس هستند . هسته، پلت فرم ابر و خدمات آن   در معرض  تعداد فزاینده ای از تهدیدات هستند . تروجان و روت کیت خاص از آسیب پذیری سیستم ها بهره برداری كرده و در سخت افزار و ماشین آلات مجازی كه به طور گسترده ای مستقر شده اند خودرا نصب ميكنند [۳] .

روت کیت ها حضور خود را از مسدود کننده نرم افزارهای جاسوسی ، آنتی ویروس و خدمات سیستم پنهان ميكنند  در حالی که در همان زمان اجازه دسترسی مخفی از راه دور به اطلاعات ارزشمند دستگاه در خطر افتاده را ميدهند . این واقعیت که ارائه دهندگان ابر تعداد زیادی از ماشین آلات و خدمات مجازی يكسان پیکربندی شده را مدیریت ميكنند به طرز چشمگیری از عواقب یک حمله موفق بدتر است .

علاوه بر این ، ارتقاء نرم افزار و استقرار اجزای جدید می تواند قابلیت های خدمات ابري را مسدود و یا به طور بالقوه اي کاهش دهد . خطاهای نرم افزار  همچنین می تواند راه را برای پیکربندی اشتباه و غلط  باز كند  که می تواند به وقفه در سرویس دهی گسترده ابري منجر شود [۴] . تکنیک های جدید موثر و کارآمد براي بهبود انعطاف پذیری ابري با توجه به این موارد مورد نیاز است.

  • همکاری ما

در این مقاله ما یک رویکرد جدید  پیشنهاد می کنیم که باعث می شود استفاده از تجزیه و تحلیل مسیر اجرا اجازه دهد تا مدیر ابر VM به ناهنجاری ها در VM ها و خدمات موجود  واکنش نشان دهد . سیستم پیشنهادی (CloRExPa برای انعطاف پذیری ابر از طریق تحلیل مسیر اجرا) ،  مدل و تجزیه و تحلیل رفتار سیستم از طریق روش درون نگری را رديابي ميكند [۵]. CloRExPa مجازی سازی را نیرومند مي سازد  تا مدیریت ابر به ساخت صادقانه مدل اجرائي VM ها وانجام خدمات به منظور حفاظت آنها از حملات و مشكلات نرم افزار قادر باشد  .

بررسی CloRExPa: انعطاف پذیری ابر از طریق تجزیه و تحلیل مسیر اجرا

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
مقاله ارزیابی کارایی فنی به وسیله دروندادها و بروندادهای چندگانه
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بخش پذیری اعتبار به شیوۀ کمیت در مقابل قیمت
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بررسی رسانه های اجتماعی و تکامل ارتباط سازمانی
5994 بازدید

جزئیات بیـشتر
مقاله بازبینی پیشرفته های اخیر در تحقیقات OR/ MSدر مدیریت عملیات مخرب
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله انتقال موتور نرم افزار تحت وب موبایل به پلت فرم اندروید
1 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله استقرار حسگرها در سیستم های آب آشامیدنی جوامع روستائی
0 دانلود

دانـلود رایـگان
برو بالا