عضویت در سایت
نام محصولقیمت محصولتنظیمات
رایگان
2 دانلود
light box

مقاله سیستم بزرگ تشخیص دست خط عربی

  • ۱۰ مهر ۱۳۹۷
  • 68 بازدید
  • کد محصول 3983
امتیاز 5.00مقاله سیستم بزرگ تشخیص دست خط عربی">

مقاله سیستم بزرگ تشخیص دست خط عربی

امروزه سیستم های OCR بسیاری بر اساس روش ها و الگوریتم های مختلف مورد استفاده قرارميگيرد . تمامی سیستم OCR محبوب از دقت بالا و حداكثر سرعت پشتيباني ميكنند به ویژه آنهائي که برای کاراکترهاي چاپ شده و اسناد با کیفیت اختصاص داده شده اند . متاسفانه ،  این مورد مخصوص كاراكتر هاي دست خط عربی نمی باشد جايي که در آن سیستم های OCR در شناسايي اسناد کم مقدار و متوسط كه برای برخی مقاصد خاص تهيه گرديده ​​ محدود شده است  .

سیستم های OCR  که با حجم زیادی از اسناد روبرو هستند ، بسیار محدود بوده و به اندازه کافی قوي نيستند .مانند : روزنامه استرالیایی دیجیتالی پروژه [۱] ، OCRGrid[2] Kirtas‌‍‍ [۳] و OCRopus [4] .

آزمایش ها و ارزیابی هاي انجام شده در چندین سیستم OCR دست خط عربی نشان می دهد و تایید می کنند که:  در درجه اول ، برای طبقه بندی از روش فاصله اقلیدسی استفاده می شود . با این حال ، این روش سست و شکننده تر است [۵]. در درجه دوم ، الگوریتم  پویا زمان تاب (DTW) در میان بهترین روش ها برای چنین ماموریتي قراردارد [۶].

مشکل اصلی DTW کندی زمان پاسخ آن به دلیل انجام مقادير زیادي از محاسبات برای دستیابی  است[۷] .  سیستم های توزیع شده ،  مانند فن آوری محاسبات ابری ، چارچوب مناسب رشد و ترقی را برای سرعت بخشیدن به زمان در سیستم OCR مبتني بر الگوریتم DTW فراهم می کنند .

محاسبات ابري در درجه اول برای ارائه بسیاری از خدمات مورد استفاده قرارميگيرد  خدماتي مانند زیرساخت (I) ،  بستر های نرم افزاری (P) و نرم افزار (S) . همه این خدمات  به عنوان خدمات مبتني بر ثبت نام در مدل : pay-as-you-consume در دسترس استفاده کنندگان می باشد [۸].

این مقاله به شرح زیر است : مروری بر الگوریتم DTW به خصوص FastDTW و استفاده از آنها در تشخيص كاراكتر عربی، كه در بخش ۲ ارائه شده است . مدل های  Hadoop ،  MapReduce و Cascading  در بخش ۳ ارائه شده است .

سیستم بزرگ تشخیص دست خط عربی

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
مقاله ارزیابی کارایی فنی به وسیله دروندادها و بروندادهای چندگانه
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بخش پذیری اعتبار به شیوۀ کمیت در مقابل قیمت
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله CloRExPa: انعطاف پذیری ابر از طریق تجزیه و تحلیل مسیر اجرا
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بررسی رسانه های اجتماعی و تکامل ارتباط سازمانی
5977 بازدید

جزئیات بیـشتر
مقاله بازبینی پیشرفته های اخیر در تحقیقات OR/ MSدر مدیریت عملیات مخرب
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله انتقال موتور نرم افزار تحت وب موبایل به پلت فرم اندروید
1 دانلود

دانـلود رایـگان
برو بالا