عضویت در سایت
نام محصولقیمت محصولتنظیمات
رایگان
0 دانلود
light box
امتیاز 5.00مقاله بازبینی پیشرفته های اخیر در تحقیقات OR/ MSدر مدیریت عملیات مخرب">

مقاله بازبینی پیشرفته های اخیر در تحقیقات OR/ MSدر مدیریت عملیات مخرب

نتایج نهایی در ارتباط با افت ها ومصیبت ها شامل تحت پوشش قرار دادن ضررهای اقتصادی، مردمان تاثیر پذیرفته بی شمار و صدمات دی محیط زیست است. با توجه به چنین تاثیرات مخرب، در راستای افزایش اقدامات جهت از بین بردن احتمالات چنین آفت ها و مصیبت هایی، اهمیت یافتن مدیریت عملیات در زمینه آنها می گردد. در این تحقیق ها تحقیق اخیر OR/ MS در dom را بازبینی می کنیم.

این اثر ما شامل تداوم بازبینی قبلی از آلتای و گرین است. هدف ما ارزیابی چگونگی تحقیق OR/ MS در DOM و میزان فاصله مشخص شده و تحت پوشش قرار گرفته توسط آلتای و گرین است که در سالهای اخیر رشد و گسترش یافته است. یافته ای پس از انتشارات آلتای و گرین با حاکی از عدم وجود تغییرات جدی یا پیشرفت در زمینه OR/ MS در DOM می باشد.

و علاوه بر تحلیل های قیاسی ها، ما در ارتباط با فرضیات رایج در ادبیات OR/ MS در DOM یک ارزیابی عموم را ارئه می دهیم ما براساس یافه های خود در زمینه هایی که با کمبود تحقیقات مواجه هستیم، روندهای تحقیقاتی بیشتری را صورت می دهیم تا اینکه پیشرفتها در این زمینه ها صورت گیرند. طبق موارد ثبت شده از سوی فدراسیون بین المللی هلال احمر و جوامع مربوط به آن بین سالهای ۲۰۰۰ تا۲۰۰۹ ، حدود ۷۱۸۴ بلا و مصیبت روی داده است.

برخی ازاین اتفاقات به یاد ماندنی شامل حمله به واحدهای تجاری جهانی در سال ۲۰۰۱، تسونامی بوجود آمده د سال۲۰۰۴ در اندونزی، طوفان و گردباد کاترین در سال۲۰۰۵ و زمین لرزه هایتی در سال ۲۰۱۰ می باشند.

IFRC چنین تخمین می زند که صدمات و خسارات اقتصادی آنها حدود ۹۸۶٫۶۹۱ میلیون دلار  ۱۰۵۰۳۵۲/۱ تلفات و ۲۵۵۰۲۷۲۲۶۷ نفر اشخاص تاثیر پذیرفته می باشند. علاوه بر این، سازمان بیمه مونیخ زارش کرد که در سال ۲۰۱۰، بلاهای طبیعی منجر به بیش از ۲۹۵۰۰۰ مرگ و بیش از ۱۳۰ میلیارد دلار خسارات اقتصادی شده اند. این آمار گسترده حاکی از نیاز به گسترش استراتژی ها جهت کاهش تاثیرات این مصیبت ها برای بشریت می باشد.

دانلود بازبینی پیشرفته های اخیر در تحقیقات OR/ MSدر مدیریت عملیات مخرب

ثبت دیدگاه

    • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
    • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
    • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

محصولات مشابه
مقاله ارزیابی کارایی فنی به وسیله دروندادها و بروندادهای چندگانه
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بخش پذیری اعتبار به شیوۀ کمیت در مقابل قیمت
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله CloRExPa: انعطاف پذیری ابر از طریق تجزیه و تحلیل مسیر اجرا
0 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله بررسی رسانه های اجتماعی و تکامل ارتباط سازمانی
5991 بازدید

جزئیات بیـشتر
مقاله انتقال موتور نرم افزار تحت وب موبایل به پلت فرم اندروید
1 دانلود

دانـلود رایـگان
مقاله استقرار حسگرها در سیستم های آب آشامیدنی جوامع روستائی
0 دانلود

دانـلود رایـگان
برو بالا