چگونه یک وبلاگ بنویسیم؟ نحوه شروع یک وبلاگ؟

چگونه یک وبلاگ بنویسیم؟ نحوه شروع یک وبلاگ؟

چگونه یک وبلاگ بنویسیم؟ از کجا شروع کنم؟

اگر به فکر ایجاد بلاگ هستید ، مهمترین چیزی که باید به شما بگویم این است که: به دنبال آن باشید! وبلاگ خود را شروع کنید! فقط آن را انجام دهید! وبلاگ نویسی یک استراتژی عالی SEO است ، بسیار سرگرم کننده است ، و وبلاگ ابزاری عالی برای بازاریابی است! یک وبلاگ جدید به شما امکان می دهد تا انتخاب های هوشمندانه و استراتژیک انجام دهید. فقط کافی است کمی قبل از شروع فکر کردن درباره چگونگی تنظیم وبلاگ خود فکر کنید ، بنابراین بعداً کار کمتری خواهید داشت. بیایید مراحل شما را هنگام شروع یک وبلاگ جدید طی کنیم. در حالت ایده آل ، شما آنها را به این ترتیب می گیرید ، اما اگر نمی توانید ، قبل از شروع به کار اطمینان دهید که به این جوانب فکر کنید.

جدید برای وردپرس؟ نگران نباش وردپرس رایگان ما برای آموزش مبتدیان برای کمک به شما در اینجا است. اطلاعاتی در مورد نحوه راه اندازی سایت خود ، یادگیری موارد و مزایده های ایجاد و نگهداری آن و موارد دیگر پیدا کنید. به زودی قادر خواهید بود همه این کارها را خودتان انجام دهید!

۱. جایگاه خود را انتخاب کنید

همیشه باید در مورد چیزهایی که می‌دانید بنویسید. اما شما نباید درباره هر چیزی که می‌دانید بنویسید. یک جا انتخاب کنید. درباره موضوع اصلی تصمیم‌گیری کنید و پست‌های مربوط به آن موضوع را بنویسید. اگر در مورد موضوعات مشابه می‌نویسید، احتمال بیشتری وجود دارد که مخاطبین شما برگردید و پست‌های دیگر خود را بخوانید. مردم می‌دانند انتظار چه چیزی را داشته باشند. شروع یک وبلاگ مادر به این معنی است که شما درباره همه چیزهای مربوط به کودکان و زندگی خانوادگی تان می‌نویسید. شروع یک وبلاگ مسافرتی به این معنی است که شما در مورد مسافرت می‌نویسید. شما می‌توانید یک‌بار در یک مدت کوتاه درباره موضوعی صحبت کنید، اما سعی کنید جایگاه خود را حفظ کنید. مخاطبان یک وبلاگ مسافرت انتظار یک وبلاگ درباره باغبانی را ندارند.

۲. تحقیق کلیدی خود را انجام دهید

زمانی که جایگاه خود را انتخاب کردید، اصول اولیه تحقیقات کلیدی را مطالعه کنید. سعی کنید بفهمید مردم دنبال چه چیزی می‌گردند. زمانی که می‌خواهید در مورد جایگاه شما و موضوع تان مطالعه کنید، چه کلماتی را استفاده می‌کنند؟ شما باید واقعا در راس مخاطبین بالقوه خود قرار بگیرید. اگر تحقیق کلید واژه خود را به درستی انجام دهید، باید لیستی طولانی از کلمات کلیدی که می‌خواهید برای آن‌ها پیدا شود را به پایان برسانید. سعی کنید با کلمات کلیدی رقابتی، کلمات کلیدی و نیز با کلمات کلیدی کم‌تر رقابتی مواجه شوید. و فراموش نکنید که قصد جستجو را نیز به دنبال داشته باشید.

۳. به ساختار سایت فکر کنید.

شما با یک لوح تمیز شروع خواهید کرد، بنابراین بهترین زمان برای فکر کردن درباره ساختار سایت است. چه گروه‌هایی در جایگاه شما محبوب هستند؟ مهم‌ترین کلمات کلیدی که می‌خواهید برای آن‌ها رتبه‌بندی کنید، چیست؟ شما باید یک مقاله مفصل درباره هر یک از این کلمات کلیدی بنویسید. اینها مهم‌ترین مقالات شما یا به عبارت دیگر محتوای سنگ بنای شما خواهند بود. باید این مقالات را در سایت خود قرار دهید.

بعد از این که این مقالات سنگ بنای زیبا را نوشته‌اید، پست‌های وبلاگ زیادی درباره این موضوع اصلی بنویسید و همیشه به سنگ اصلی تان لینک بدهید. به این طریق، دقیقا به گوگل می‌گویید که مهم‌ترین مقالات وب سایت تان چه هستند.

۴. اولین پست خود را بنویسید

کمی زمان صرف کنید تا تحقیقات کلیدی را انجام دهید و درباره ساختار سایت فکر کنید. اما زیاد طول نکشید. فقط همان پست اول را بنویسید! قلم را روی کاغذ بگذارید و فقط آن را انجام دهید. وبلاگ شما با پست اول شروع می‌شود. این پست باید کامل باشد؛ باید منتشر شود. آیا به کمک نیاز دارید؟ ۱۰ نکته برای نوشتن نکات عالی و مفید در وبلاگ این سایت را بررسی کنید.

۵. تصاویر یا ویدیو را اضافه کنید

نوشتن وبلاگ نویسی بیش از نوشتن یک داستان زیبا است؛ یک وبلاگ موفق عکس و ویدئو دارد. هر پست باید حداقل یک تصویر داشته باشد. گرفتن عکس‌های زیبا یک روش عالی برای ایجاد تصاویر است. ساخت فیلم‌های کوتاه یک استراتژی وبلاگ واقعا خوب است. به خصوص اگر درباره (جنبه‌های)زندگی خود وبلاگ نویسی می‌کنید، عکس آن یک ضرورت است.

۶. Optimize برای موتورهای جستجو

قبل از انتشار مقاله خود، با استفاده از SEO SEO (در WordPress)، اما برای Magento و TYPO۳ نیز در دسترس است.) . فراموش نکنید که یک عنوان SEO عالی و یک ماهی معتبر بسازید. متن خود را تغییر دهید. دقت کنید که متن تان خوانا باشد، همچنین SEO – دوستانه.

۷. وبلاگ خود را ارتقا دهید

استفاده از رسانه‌های اجتماعی بهترین راه برای رسیدن و رشد مخاطب وبلاگ خود است. به همین دلیل است که وبلاگ شما باید صفحه فیس بوک داشته باشد. سهیم کردن پست‌های خود در فیس بوک یک استراتژی بازاریابی خوب است. اینستاگرام و توئیتر را هم فراموش نکنید

علاوه بر استفاده از وب سایت‌های ارتباط جمعی برای ترویج وبلاگ خود، ما توصیه می‌کنیم که یک خبرنامه دیجیتال ارسال کنید. اجازه دهید مردم برای آن ثبت‌نام کنند و ایمیل‌های خود را با آخرین پست وبلاگ خود و مطالب دیگری که ممکن است از آن لذت ببرند، ارسال کنند.

۸. به آن بچسبید!

مهم‌ترین چیز در هنگام راه‌اندازی یک وبلاگ – علاوه بر راه‌اندازی وبلاگ جدید – در حال نوشتن اولین وبلاگ خود است. زمانی که اولین پست خود را نوشته‌اید، وبلاگ شما آغاز شده‌است. از آن لحظه به بعد شما باید به نوشتن پست‌های وبلاگ خود ادامه دهید تا موفق شوید. بنابراین، سعی کنید یک فرکانس برای انتشار پست‌های جدید مشخص کنید. شما مجبور نیستید هر روز یک هفته یا حتی یک‌بار در هر دو هفته وبلاگ داشته باشید و یا هر دو هفته یک‌بار می‌تواند یک فرکانس خوب برای شروع باشد. یک فرکانسی پیدا کنید که بتوانید به آن بچسبید. مخاطبین شما می‌دانند که اگر فرکانس وبلاگ شما ثابت باشد چه انتظاری باید داشته باشید.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید