نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس یک کار معمولی است که برای همه وب سایت‌های فعال که میزبان آن هستند، بسیار مهم است.

در غیر این صورت، هزاران مشکل فنی، عملکرد وب سایت شما را سریع‌تر از آنچه ممکن است انتظار داشته باشد، به پایین می‌کشد. لازم نیست ذکر کنید که در معرضخطر آسیب‌پذیری‌های امنیتی و هکرها قرار خواهید گرفت.

داستان‌های مرتبط:
WordPress: سه ویژگی برنامه‌ریزی‌شده که کاربران را در سال ۲۰۱۸ هیجان‌زده کرد.
دو عامل تایید هویت: حفاظت از وب سایت WordPress
با این کار، برای کمک به مصرف کنندگان جدید و قدیمی WordPress بهتر مدیریت کنید و عملکرد وب سایت آن‌ها را در بهترین حالت حفظ کنید، در اینجا چک لیست نگهداری ماهیانه خود را با هر چیزی که نیاز دارید چک کنید.

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

بسیاری از وب سایت‌ها به اندازه کافی پویا هستند تا جایی که آن‌ها نیاز به حمایت دارند، که یک عادت بزرگ است. اما اگر شما اغلب به وب سایت خود نگاه نمی‌کنید، حداقل یک‌بار در ماه این کار را انجام دهید.

 

وب سایت خود را برای یک ابر نگه دارید تا مطمئن شوید که اگر مشکلی پیش بیاید، نسخه نسبتا جدید در دسترس خواهد بود. هرگز نمی‌دانید چه چیزی ممکن است باعث یک خطای بحرانی شود. از نقض‌های امنیتی، به تاسیسات ناسازگار یا به روز رسانی ها، به خطای انسانی ساده، دلایل بیشماری وجود دارد که چرا حمایت کنندگان حیاتی هستند.

سرویس‌های پشتیبانی خودکار زیادی برای وب سایت‌های اینترنتی WordPress وجود دارند که تلاش برای حمایت از آن‌ها را به خوبی حفظ می‌کنند. بنابراین، هیچ توجیهی برای عدم موفقیت در ذخیره نسخه‌های restorable وب سایت شما وجود ندارد.

زمانی که رسیدگی به تصادفات و شکست‌ها به عنوان اجتناب‌ناپذیر بودن رخ می‌دهند شما آماده خواهید بود. در بالای آن، با پشتیبان گیری شما و همچنین آرامش ذهن   در سراسر عملیات‌های وب سایت پاداش اضافه‌شده عادی را خواهید داشت.

۲. به‌هنگام‌سازی تم‌ها و متصل شونده‌ها

 

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

 

کاری که شما می‌خواهید بدون حمایت پشتیبان انجام دهید.

در حال تکمیل به‌هنگام‌سازی ایمن

بهتر است اول وب سایت را به روز رسانی کنید تا مطمئن شوید که با هیچ گونه اشتباه سازگار غیر منتظره‌ای مواجه نیستید. اگر یک وب سایت ورزشی برای شما وجود ندارد، به روز رسانی ها را با انجام دادن موارد زیر به صورت ایمن انجام دهید:

در ابتدا به روزرسانی های اصلی WordPress را نصب کنید، سپس به روزرسانی های تم WordPress و سپس به روزرسانی های متصل شونده WordPress را به روزرسانی کنید.

حذف تم‌ها و متصل شونده‌ها

در حالی که شما متصل شونده‌های خود را مدیریت می‌کنید، باید هر گونه متصل شونده ای که از عملیات وب سایت روزانه شما منسوخ شده‌است را حذف کنید. گذاشتن آن‌ها برای آویزان کردن تنها شانس شما را برای مواجهه با خطر امنیتی افزایش می‌دهد چرا که آن‌ها منسوخ و آسیب‌پذیر می‌شوند.

هر گونه متصل شونده‌ها و موضوعاتی را که نمی‌خواهید حذف کنید مطمین شوید که ایا همه پرونده‌ها و تنظیمات آن‌ها به طور کامل از وب سایت شما برداشته شده‌است

۳. حافظه نهان وب سایت روشن

 

 

 

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

 

برای بهینه‌سازی سرعت بارگذاری خود، و سفارش بارگذاری وب سایت تان پس از به روز رسانی مجدد، حافظه نهان سایت خود را باز کنید

یک حافظه نهان مکانی در پایگاه وب سایت شما است که اطلاعات اخیر در آن ذخیره می‌شوند. به طور معمول این اجازه را می‌دهد که یک وب سایت برای کاربران سریع‌تر عمل کند، در آن نیازی نیست که زمان اضافی صرف اطلاعات برای بارگذاری صفحات شود. اما انبارها مقدار محدودی فضا دارند، به این معنی که وقتی خیلی پر می‌شوند آهسته پایین می‌روند.

به همین دلیل، ایجاد حافظه نهان در یک عمل ماهانه برای تمیز نگه داشتن  و سالم نگه داشتن وب سایت تان ضروری است. اما این به آن معنا نیست که باید مشکل زیادی وجود داشته باشد. برای کمک به خودکار کردن و ماندن در بالای مدیریت حافظه نهان، WordPress.

۴. داده‌های آشغال تمیز

 

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

 

 

یک گام استاندارد دیگر از نگهداری WordPress استفاده از پایگاه‌داده وب سایت تان هر بار در یک زمان برای پاک‌سازی است.

این به این معنی است که از شر داده‌های junk مانند اسپم اظهار نظر، نسخه‌های قدیمی‌تر، تنظیمات باقیمانده از متصل شونده‌های uninstalled و غیره خلاص شوید. همان طور که احتمالا حدس زده‌اید، متصل شونده‌های دیگری وجود دارد که به شما کمک می‌کند تا مدیریت فرایندهای پاک‌سازی را تسریع کنید.

 

۵. نظارت بر امنیت

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

 

WordPress محبوب‌ترین پلت فرم است که وب سایت‌ها در آن ساخته می‌شوند، که طبیعتا به این معنی است که وب سایت‌ها بیش‌ترین هدف هکرها هستند.

در حقیقت طبق گزارش by ۸۳ درصد از همه عفونت‌های ثبت‌شده بدافزار در سال ۲۰۱۷ به وب سایت WordPress مبتلا شده‌اند. به همین دلیل، ضروری است که نگهداری WordPress نیز شامل اقدامات نظارتی امنیتی مشخص باشد.

حفاظت از خود در برابر حملات Brute

اجرای اسکن بدافزار به طور مرتب در مواردی که عفونت‌های قابل unsuspecting اطلاعات وب سایت شما را جمع‌آوری می‌کنند و عادت‌های رمز عبور خوب را اجرا می‌کنند. گذرواژه مدیریتی Resetting در فواصل زمانی منظم و احراز هویت ۲ فاکتوری، هر دو اعمالی هستند که راه طولانی را طی می‌کنند.

حذف کاربران غیرفعال

گذاشتن حساب‌های مرده بر روی وب سایت تان تنها شلوغی نیست، این یک خطر امنیتی است.

هر ورود غیر فعال برای وب سایت شما یک حساب بالقوه است که هک شده و این اغلب منجر به حوادث شنود می‌شود. برای اینکه مطمئن شوید که وب سایت خود را ایمن نگاه دارید، حساب کاربری خود را بخشی از نگهداری ماهانه WordPress حساب کنید. حذف کاربرانی که مدت زیادی طول نکشیده اند، و مهم‌تر از همه اینکه، اطمینان حاصل کنید که حساب‌های مدیریتی تنها توسط کسانی که به آن‌ها نیاز دارند، نگهداری می‌شوند.

۶. بررسی عملکرد وب سایت

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

دیدن این که آیا سایت WordPress تنها به عملکرد معمول خود رسیده‌است یا نه، فقط یک بررسی سریع انجام می‌شود.

فقط از یکی از ابزارهای رایگان بسیاری استفاده کنید که اینکار را انجام دهد. اگر چه برای درک جامع تری از وب سایت تان، ایده خوبی است که چند چک در وب سایت انجام دهید.

برای کاربران WordPress که به دنبال کمک به بهینه‌سازی عملکرد وب سایت خود برای جلوگیری از مشکلات کلی  و نگهداری هستند، خدماتی در دسترس است.

 

پشتیبانی Hourly سفارشی WordPress
استخدام کنندگان متخصص در WordPress را به صورت ساعتی، یک سرویس به صورت ساعتی، برای توسعه متصل شونده خودکار WordPress استخدام کنید، و یا ویژگی‌های جدیدی را به یک متصل شونده WordPress موجود اضافه کنید. ما همچنین خدمات توسعه حرفه‌ای WordPress را براساس الزامات خود ارائه می‌کنیم.

۷. انجام بازبینی وب سایت

نکات کلیدی مدیریت و نگهداری از وردپرس

حسابرسی‌های وب مکرر الزامی است تا مطمئن شوید که وب سایت شما درست همان طور که می‌خواهید عمل می‌کند. WordPress همچنین توصیه می‌کند که همه وب سایت‌ها به طور مرتب معتبر باشند.

این به این معنی است که هر کد اضافی که ممکن است بر روی وب سایت خود داشته باشید را بررسی کنید، طراحی را از دیدگاه کاربر بازدید کنید، هر لینک شکسته را پیدا کنید، اطمینان حاصل کنید که فرم و فرآیندهای کسب‌وکار شما به طور عادی کار می‌کنند.

ضرورتا، یک حسابرسی وب سایت هر گونه نقص طراحی که ممکن است از گام‌های قبلی برداشته یا از دست رفته باشد را نشان می‌دهد و تجربه کاربر هموار را تضمین می‌کند.

به طور کلی، ترکیب این فرآیند به عنوان یک گام نهایی یک روش عالی برای پایان دادن به نگهداری ماهانه شما است.

برای مصرف کنندگان WordPress که دوست دارند هزینه‌های ماهانه وب سایت آن‌ها برای آن‌ها مورد بررسی قرار گیرد، رایگان است که بسته‌های حمایتی ماهانه ما را چک کنند.

 

مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.