بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

در اینجا در CreativeMinds، هیچ رازی وجود ندارد که چقدر ما هم WordPress و هم سیستم‌های مدیریت محتوای Magento (CMS)را دوست داریم.

آن‌ها دو مورد از بهترین ها هستند، اگر بهترین نباشد، کاربران CMS امروزه در اینترنت موجود خواهند بود.
در یک nutshell: Magento یک نیروگاه Ecommerce است که در محبوبیت و ویژگی‌های فروش الکترونیکی بی‌نظیر است، در حالی که WordPress یک سکوی وبلاگ نویسی است که می‌تواند به طور مجازی به یک وب سایت تبدیل شود. زمانی که هر دوی این وب سایت را با هم می‌سازند، این زمانی است که جادو واقعا شروع به وقوع می‌کند
داستان‌های مرتبط:
ما بیش از ۲۰۰ WordPress و Magento را داریم. خیلی زیاد است؟
WordPress در برابر Magento: بهترین گزینه برای شما چیست؟
مزایای مختلفی وجود دارند که به این دلیل است که بسیاری از مدیران webstore برای کسب کار خود، WordPress و Magento را به پایان می‌رسانند. اساسا، چه شما یک کارآفرین هستید با یک عملیات Ecommerce با قدرت Magento، یا مالک یک وب سایت WordPress، ادغام به طور طبیعی به شما این امکان را می‌دهد که کسب‌وکار آنلاین خود را به ارتفاعات بیشتر ارتقا دهید
برای درک مزایای عینی  یکپارچه‌سازی، و اینکه چطور بهتر است این سکوها را برای خودتان بیاورید، آن را بخوانید.
مزایا: چرا WordPress و Magento را ادغام کنیم؟
بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

ادغام WordPress و Magento، موانع را از بین می‌برد که هم قابلیت‌های هر دو سیستم‌عامل را از هم جدا می‌کند و راه یابی بین وظایف خود را بسیار آسان‌تر می‌کند. یا به عبارت دیگر، شما از ویژگی‌های ترکیب‌شده در هر دو CMS تحت یک پلت فرم ساده کاربر استفاده خواهید کرد.

چند مورد از این مزایا را نام ببرید:
* افزایش دسترسی به وب سایت WordPress و Magento store برای طیف وسیعی از گزینه‌های سفارشی سازی.
ویژگی‌ها و اجزای هر دو سکو را به هم متصل می‌کند، از جمله بلوک‌های ثابت، منوها، و داده‌های گاری.
استفاده از بهینه‌سازی موتور جستجوی WordPress (SEO)برای تولید محصولات قوی‌تر از وب برای کسب‌وکار شما.
* طراحی یک تجربه وبلاگ بدون درز با کارت برای کاربر که هر قدم از جریان مشتری شما را بهینه می‌کند. از کشف صفحات بلاگ که محصولات شما را تبلیغ می‌کنند، به طور طبیعی مسیر خود را به صفحه بررسی هدایت می‌کنند
روش‌های ادغام WordPress و Magento به یک سکوی تکی
بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

انسجام پلت فرم معمولا یک کار ساده نیست. برای یکپارچه‌سازی پلت فرم برنامه، کاربران به یک دانش کدگذاری خوب و درک صمیمانه هر دو WordPress و Magento نیاز دارند.

اما خوشبختانه، بسیاری از متصل شونده‌های طرف ثالث و extensions وجود دارد که تمام کارهای پیچیده برای شما را انجام خواهند داد. بعد از اینکه با موفقیت نصب WordPress و Magento را تمام کردید، تمام کاری که شما نیاز دارید انجام دهید این است که یک ماژول یکپارچگی اضافی نصب کرده و گام‌های مناسب را دنبال کنید.
اما یک جستجوی سریع برای انتخاب بین هر کدام با تفاوت‌های منحصر به فرد خود، متصل شونده‌های مختلف و پسوندهای مختلف را نشان می‌دهد. در بالای آن، گام‌هایی که برای گرفتن آن نیاز دارید کمی متفاوت است به این که شما WordPress را به Magento تبدیل کنید، یا بالعکس.
در کل، شما باید یک ماژول یکپارچگی موثر پیدا کنید که هر چیزی که نیاز دارید را انجام می‌دهد و همچنین از نظم دل‌خواه شما پشتیبانی می‌کند.
MWI: ادغام Magento در WordPress
بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

برای اینکه بلوک‌های Magento آماده استفاده با WordPress را آماده کنید، باید ابتدا یک متصل شونده WordPress را پیدا کنید. گزینه‌های رایگان خوبی در دسترس هستند، با بیشتر ارائه دهندگان خدمات برای دسترسی به مشخصه‌های حق بیمه اضافی.

به عنوان مثال، ما توصیه می‌کنیم که با استفاده از این متصل شونده رایگان توسط ماژول های مدرن که یک نسخه پرداخت‌شده در اینجا دارد، استفاده کنیم.
نسخه آزاد به کاربران WordPress اجازه می‌دهد تا در تم WordPress خود به سرآمد Magento خود دسترسی داشته باشند، یعنی بلوک‌ها برای سفارشی کردن سرآمد، و دیدگاه ذخیره Magento آن‌ها. از طرف دیگر، نسخه ویژه، جنبه‌های فروش عمیق‌تر of را به وب سایت WordPress آورده‌است.
این ویژگی‌های ویژه عبارتند از:
توانایی استفاده یکپارچه از بلوک‌های Magento با هر بخش از موضوعات WordPress
دسترسی به محصول Magento، بلوک چیدمان، و بلوک استاتیک کد کوتاه در ویرایشگر WordPress
* همکاری مشترک و داده جلسه بین هر دو سیستم‌عامل
اطلاعات محصول Magento در ویرایشگر WordPress
زمانی که کاربران تصمیم می‌گیرند کدام نسخه برای آن‌ها بهتر است و نصب آن‌ها را انجام می‌دهد، به سادگی باید دستورالعمل‌های انتگرال گیری کوتاهی که متصل شونده ارایه می‌دهد را دنبال کنند. سپس آن‌ها قادر خواهند بود از تمام مزایای پلت فرم جدید خود بهره‌مند شوند
FishPig: ادغام WordPress در Magento
بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹

اگر می‌خواهید به جای آن ویژگی‌های WordPress را به وب سایت your بیاورید، روش انجام این کار بسیار مشابه است. تفاوت اصلی که نیاز به استفاده از یک پسوند Magento بجای یک متصل شونده WordPress است.

ما استفاده از این متصل شونده رایگان را با FishPig توصیه می‌کنیم. گسترش ادغام WordPress در WordPress به مدت چند سال فعال بوده و یکی از the modules در این حوزه است. همچنین طیف وسیعی از هزینه‌هایی را پیشنهاد می‌دهد که کارایی سیستم WordPress را در Magento افزایش می‌دهد
نسخه آزاد به کاربران اجازه می‌دهد تا پست‌های WordPress را به محصولات Magento متصل کرده و the بین هر دو سیستم‌عامل را ترکیب کنند. همچنین برای هماهنگی در کنار سایر متصل شونده‌های WordPress بدون مشکل طراحی شده‌است.
اما اگر می‌خواهید عملکرد ویژگی‌هایی را که با یکپارچه‌سازی WordPress و Magento حاصل می‌شود، گسترش دهید، باید به هزینه‌ای که برای اضافه کردن ons پرداخت می‌شود، نگاهی بیندازید.
این موارد اضافی عبارتند از:
ادغام WordPress و Magento در وب سایت‌های مختلف
توانایی برای سفارشی کردن انواع پست و نشانی‌های اینترنتی
* سیستم نتایج جستجوی مشترک بین هر دو سیستم‌عامل
پشتیبانی از کدهای کوتاه و ویجت های کوتاه
هماهنگی با مشتری برای یک علامت در بین سایت‌ها
تهیه زمین‌های کشاورزی پیشرفته
بهینه‌سازی برای سرعت بارگذاری صفحه
زمانی که کاربران نصب خود را تکمیل می‌کنند، یکپارچه‌سازی می‌تواند بدون ایجاد تغییراتی در Magento های هسته یا WordPress تکمیل شود. به سادگی دستورالعمل‌های متصل شونده را دنبال کنید. پس از آن، هر زمان مجاز (premium ons)ممکن است در هر زمانی خریداری و ادغام شود.
بهترین شیوه‌ها برای ادغام WordPress و Magento در سال ۲۰۱۹.
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.